Home 0.60 1.30 0.60 1.50 5.70
Away 0.20 0.90 0.80 1.50 4.10
Total 0.80 2.20 1.40 3.00 9.80

Tweets

Rozgrzewka i za 30 minut gramy drugi sparing na Cyprze. Rywalem - MFK Karvina 👊 #WKSnaCyprze🇨🇾 https://t.co/scCCylUNF9

2018-01-30 12:27:35

2018-01-30 12:41:16

2018-01-30 12:57:55

2018-01-30 13:02:37

Bergier trafia do siatki po dośrodkowaniu Dankowskiego, ale sędzia odgwizduje spalonego. ___ 13' #ŚLĄKAR 0:0, #WKSnaCyprze

2018-01-30 13:15:27

GOOOL! ⚽ Piękny strzał Bergiera lewą nogą. Brawo, Seba! 👏 ___ 20' #ŚLĄKAR 1:0, #WKSnaCyprze

2018-01-30 13:22:05

Koniec I połowy. Do przerwy po wybornej bramce Bergiera prowadzimy z Karviną 1:0 💪 ___ 45' #ŚLĄKAR 1:0, #WKSnaCyprze

2018-01-30 13:50:07

Zaczynamy drugą połowę 💪 ___ 46' #ŚLĄKAR 1:0, #WKSnaCyprze

2018-01-30 14:01:20

Zapraszamy na transmisję live 📺⬇ Zaczęła się II połowa! ___ 45' #ŚLĄKAR 1:0, #WKSnaCyprze https://t.co/fbtYXGPvEG

2018-01-30 14:06:23

.@DankowskiKamil z rzutu wolnego w poprzeczkę! ___ 52' #ŚLĄKAR 1:0, #WKSnaCyprze

2018-01-30 14:09:06

Zmiany 🔄. Pałaszewski i Piech za Łyszczarza oraz Vacka. ___ 60' #ŚLĄKAR 1:0, #WKSnaCyprze

2018-01-30 14:14:16

GOOOL! ⚽ Z rzutu karnego podyktowanego na Piechu, wynik podwyższa... Piech. Cypryjska ziemia służy 👏 ___ 76' #ŚLĄKAR 2:0, #WKSnaCyprze

2018-01-30 14:30:35

Karvina zdobywa bramkę kontaktową. ___ 83' #ŚLĄKAR 2:1, #WKSnaCyprze

2018-01-30 14:39:36

Drugi sparing na plus 👍 Ozdobą meczu bramka Bergiera ⚽ ___ 90' #ŚLĄKAR 2:1, #WKSnaCyprze. Relacja: https://t.co/l3Nk9SCYuv